Zondag 12 februari

00.00 – 02.00 uur De Heet van de NaaldShow
02.00 – 06.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop gewijde muziek)
09.00 – 12.00 uur Zendtijd voor Kerken met Hervormde Gemeente Oosterwolde Noordeinde
12.00 – 13.00 uur LevensLicht met Nelly Visser
13.00 – 14.00 uur Aan Tafel Met ….
14.00 – 16.00 uur Pure Praise met Wi(lle)m Rietberg
16.00 – 17.00 uur Blue Train met Rinus Goudbeek (Reggae, soul, blues enz.)
17.00 – 19.00 uur Nashville met Gert-Jan Mulder (Country)(H)
19.00 – 20.00 uur Actief Geloven met Hervormde Gemeente Oosterwolde Noordeinde
20.00 – 22.00 uur Op verzoek op de zondagavond (Gewijde muziek op verzoek)
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Uitgezocht Klassiek met Anne de Vries

Maandag 13 februari

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
16.00 – 17.00 uur Loco Info
17.00 – 18.00 uur Kennis van Zaken
18.00 – 19.00 uur Anschoeven bie Reintien
19.00 – 20.00 uur Weet je nog wel oudje (Muziek uit de tijd van toen)
20.00 – 21.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Dirk-Jan Grootkarzijn
21.00 – 23.00 uur De After Party met Diesmer Ponstein en Raoul van ’t Hul
23.00 – 24.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Dinsdag 14 februari

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit vd Linde
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Op Volle Kracht Vooruit met Henk Stappenbelt (Shanty)
18.00 – 19.00 uur Ballistic Brass met Adri Berends en Mathias Michelsen
19.00 – 20.00 uur Der Deutsche Hitmix Samenstelling: Paul Jansen
20.00 – 22.00 uur Nashville met Gert-Jan Mulder
22.00 – 23.00 uur Blue Train met Rinus Goudbeek (Reggae, soul, blues enz.)(Herhaling)
23:00 – 24:00 uur LocoMotief (Nonstop)

Woensdag 15 februari

00.00 – 07.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van deBeld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit vd Linde
16.00 – 17.00 uur Tussen Kop en Staart ism DGC Boven Veluwe
17.00 – 18.00 uur Loco Info
18.00 – 19.00 uur Rondje Politiek met ChristenUnie en VVD
19.00 – 21.00 uur De Midweek Break met Thias Esseboom
21.00 – 23.00 uur Door met Diesmer met Diesmer Ponstein
23.00 – 24.00 uur Berry’s Dancemix

Donderdag 16 februari

00.00 – 08.00 uur Loco Motief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 14.00 uur Nedertaler met NL Top 30 LocoFM met Gerrit vd Linde
14.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit vd Linde
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Kennis van Zaken ism Makelaardij De Passende Woning
18.00 – 19.00 uur Levenslicht met Yvonne Pleiter
19.00 – 20.00 uur Aan Tafel Met …. Maranathaconferentie VEG Oldebroek
20.00 – 21.00 uur Nog Altijd Wordt Verteld met Willem Rietberg
21.00 – 22.00 uur Radio Bijbelschool met Jos Alders en Ab Klein Haneveld
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Uitgezocht Klassiek met Anne de Vries

Vrijdag 17 februari

00.00 – 07.00 uur Loco Motief (Nonstop)
07.00 – 08.30 uur Loco Motief (Nonstop Gewijde Muziek)
08.30 – 09.00 uur Ding Dong Christelijk kinderprogramma
09.00 – 12.00 uur Muzikale Wenskaart (Gewijde muziek op verzoek)
12.00 – 16.00 uur Op en Top Jansen met Paul Jansen
16.00 – 17.00 uur WieKent Weetjes met Nicolet Hoorn
17.00 – 19.00 uur Weekendtime met Hendrie van ’t Hul en Herjan Westhuis
19.00 – 20.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Voorbeschouwingen voetbal
20.00 – 22.00 uur Loco’s Classics met Berry Holstege
22.00 – 24.00 uur The Friday Nightshift met Bert-Jan Dokter

Zaterdag 18 februari

00.00 – 06.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 – 07.00 uur WieKent Weetjes met Nicolet Hoorn (H)
07.00 – 10.00 uur Willem Wordt Wakker met Willem Rietberg
10.00 – 12.00 uur Op Dokter’s Recept met Bert-Jan Dokter
12.00 – 14.00 uur Match met Willem van den Beld
14.00 – 18.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten
18.00 – 20.00 uur Loco’s Muziekschotel met Herman Zielhuis
20.00 – 24.00 uur De Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman