Zondag 5 juli

00.00 uur Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman
02.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 uur LocoMotief (Nonstop Gewijde muziek)
09:00 uur Zendtijd voor Kerken met Dorpskerk Wezep
12:00 uur Levenslicht (H)
13.00 uur NederGospel met Gerrit Jan Veldhoen
14:00 uur Pure Praise met Wi(lle)m Rietberg
16:00 uur BlueTrain met Rinus Goudbeek
17:00 uur BlueTrain met Gerard Boer
19:00 uur Actief Geloven met Luctor Et Emergo
20:00 uur Op Verzoek op de Zondagavond
22:00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen (H)
23:00  uur Fermate met Erik Stotijn (H)

Maandag 6 juli

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08:00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12:00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 uur LocoMotief (Nonstop)
21.00 uur De After Party met Raoul van’t Hul en Diesmer Ponstein
23.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Dinsdag 7 juli

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16:00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 uur Hi Folks! met Henk Stappenbeld
18:00 uur LocoMotief (Nonstop HaFaBra-muziek)
19.00 uur Der Deutsche Hitmix door Paul Jansen
20.00 uur Nashville met Jack Aalderink
22.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Woensdag 8 juli

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 uur Mannetje van de Radio van Willem van den Beld
12.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 uur LocoInfo
17.00 uur LocoMotief (Nonstop)
19:00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
23.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Donderdag 2 juli

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 uur Kennis van Zaken
18.00 uur Levenslicht met Gerrit Jan Veldhoen
19.00 uur Aan Tafel Met (Nonstop)
20.00 uur Nog Altijd Wordt Verteld met Theo van Helsdingen
21.00 uur Radio Bijbelschool met Jos Alders en Ab Klein Haneveld
22.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 uur Fermate met Erik Stotijn

Vrijdag 3 juli

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur LocoMotief (Nonstop gewijde muziek)
08.30 uur Ding Dong met Cobi Michelsen
09.00 uur Muzikale Wenskaart met Cobi Michelsen
12.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
13.00 uur Op en Top Jansen met Paul Jansen
16.00 uur LocoMotief (Nonstop)
17.00 uur WeekendTime met Hendrie van’t Hul en Herjan Westhuis
19.00 uur Klap voor je Kanis met Jelle Kanis
20.00 uur Loco’s Classics met Berry Holstege
22.00 uur El Loco met Gerard Boer

Zaterdag 4 juli

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
07.00 uur Willem wordt Wakker met Willem Rietberg
10.00 uur InFocus met Arno van Elst
12.00 uur Match met Gerard Boer
14.00 uur Cocosnoten met Constantijn van de Streek
16.00 uur Zomerradio met Gerard Boer
18.00 uur Loco’s Muziekschotel met Herman Zielhuis
20.00 uur De Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman