Zondag 1 november

00.00 uur Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman
02.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 uur LocoMotief (Nonstop Gewijde muziek)
09:00 uur Zendtijd voor Kerken met Hervormde Kerk Oosterwolde
12:00 uur Levenslicht met Yvonne Pleiter (H)
13.00 uur NederGospel met Gerrit Jan Veldhoen
14:00 uur Pure Praise met Wi(lle)m Rietberg
16:00 uur BlueTrain met Rinus Goudbeek
17:00 uur BlueTrain met Gerard Boer
19:00 uur Actief Geloven met Hervormde Kerk Oosterwolde
20:00 uur Op Verzoek op de Zondagavond
22:00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen (H)
23:00  uur Fermate met Erik Stotijn (H)

Maandag 2 november

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08:00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12:00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 uur LocoInfo
17.00 uur LocoMotief (Nonstop)
20.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Dirk-Jan Grootkarzijn
21.00 uur De After Party met Diesmer Ponstein en Raoul van’t Hul
23.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Dinsdag 3 november

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 uur Hi Folks! met Henk Stappenbeld
18:00 uur LocoMotief (Nonstop HaFaBra-muziek)
19.00 uur Der Deutsche Hitmix door Paul Jansen
20.00 uur Nashville met Jack Aalderink
22.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Woensdag 28 oktober

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 uur LocoMotief (Nonstop)
17.00 uur LocoMotief (Nonstop)
18:00 uur Rondje Politiek met ChristenUnie en SGP
19:00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
23.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Donderdag 29 oktober

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur Ochtendmix (Non-stop)
09.00 uur Mannetje van de Radio (Non-stop)
12.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
14.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 uur Kennis van Zaken met Rouwzorg Riny
18.00 uur Levenslicht met Yvonne Pleiter
19.00 uur Aan Tafel Met met Nia van den Bosch
20.00 uur Nog Altijd Wordt Verteld met Nelly Visser
21.00 uur Radio Bijbelschool met Jos Alders en Ab Klein Haneveld
22.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 uur Fermate met Erik Stotijn

Vrijdag 30 oktober

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 uur LocoMotief (Nonstop gewijde muziek)
08.30 uur Ding Dong met Cobi Michelsen
09.00 uur Muzikale Wenskaart met Cobi Michelsen
12.00 uur Op en Top Jansen met Paul Jansen
15.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
17.00 uur WeekendTime met Hendrie van ’t Hul en Herjan Westhuis
19.00 uur LocoMotief (Nonstop)
20.00 uur Rocknight

Zaterdag 31 oktober

00.00 uur LocoMotief (Nonstop)
07.00 uur Willem wordt Wakker met Constantijn van de Streek
10.00 uur InFocus met Arno van Elst
12.00 uur Match met Gerard Boer
14.00 uur Tussentijds met Jack Aalderink
14.00 uur Winterradio met Gerard Boer
18.00 uur Loco’s Muziekschotel met Herman Zielhuis
20.00 uur De Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman